Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Jakie są korzyści z zakupu pakietu w kategorii Praca?

Cieszy nas, że jesteś zainteresowany zakupem Pakietu w kategorii Praca! Poniżej znajdziesz podstawowe korzyści z jego posiadania.

Posiadając pakiet masz przede wszystkim możliwość integracji ogłoszenia z zewnętrznymi formularzami rekrutacyjnymi. Po skorzystaniu z tej funkcjonalności na stronie ogłoszenia pojawi się przycisk "Aplikuj", przenoszący bezpośrednio na stronę z formularzem aplikacyjnym.

Kupując ogłoszenia w pakiecie oszczędzasz czas i pieniądze. 

Pakiet 10 ogłoszeń to tylko 20 PLN za ogłoszenie (200 PLN netto), natomiast pakiet 50 ogłoszeń – już tylko 19 PLN za sztukę (950 PLN netto). Pakiet 200 ogłoszeń, po 18 PLN za ogłoszenie (3600 PLN) jest  to pakiet Premium.

Korzystając z pakietu otrzymujesz jedną fakturę.

 

Dodatkowo jeśli zdecydujesz się na zakup pakietu Premium zyskujesz dodatkowe korzyści. 

Pakiet Premium pozwala na pokazanie logotypu Twojej firmy na liście ogłoszeń, a także w treści publikowanych ogłoszeń, jak również dodawanie tychże ogłoszeń przez pliki XML. Takie rozwiązanie może okazać się wygodniejsze, gdy prowadzisz wiele rekrutacji naraz i dodajesz kilkanaście ogłoszeń.


Dodatkowo, pakiet Premium (200 ogłoszeń) umożliwia prowadzenie podstrony na OLX Praca prezentującej wszystkie ogłoszenia wystawione u nas przez Twoją firmę. Będziesz mógł też wybrać 3 ogłoszenia, które to będziemy promować na górze takiej właśnie firmowej strony.

W pakiecie Premium dostępna jest też możliwość dodatkowego zamieszczenia ogłoszenia na ukraińskim serwisie OLX.ua w kategorii "Praca za granicą".

 

Nie czekaj, zakup pakiet ogłoszeń i ciesz się wszystkimi dodatkowymi opcjami, które otrzymasz!