Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Jak dodać ogłoszenie w kategorii Praca?

Dodanie ogłoszenia na OLX jest bardzo proste!

Kliknij w przycisk  widoczny w górnym, prawym rogu strony . Po wybraniu tej opcji pojawi się formularz dotyczący dodania ogłoszenia:Tytuł
Pierwszym krokiem jest wpisanie tytułu, który spowoduje, że Twoje ogłoszenie będzie się wyróżniać i potencjalny kandydat zwróci na nie uwagę. Tytuł może zawierać maksymalnie 70 znaków.
Pamiętaj, żeby nie pisać wielkimi literami.

 

Kategoria
Kolejnym krokiem jest wybranie odpowiedniej kategorii. Możesz ją wybrać z listy podpowiedzi, którą dla Ciebie przygotowaliśmy lub wyszukać inną z dostępnej listy.

 

Wymiar pracy

Tutaj zaznacz, czy oferujesz pracę na pełny lub niepełny etat, czy też sezonową lub praktyki/staż.

 
Typ umowy

Zaznacz typ umowy, który proponujesz swoim kandydatom. Przy wyborze pracy wielu kandydatów kieruje się właśnie rodzajem umowy. Do wyboru masz następujące opcje: umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, samozatrudnienie lub Inny.


Wymagane prawo jazdy
Tutaj doprecyzujesz, czy na oferowanym stanowisku konieczne jest posiadanie prawa jazdy, a jeśli tak - dla jakiej kategorii.

Specjalne wymagania
Szukasz pracownika z orzeczeniem o niepełnosprawności lub studenta? Tutaj możesz wybrać takie opcje.


Wynagrodzenie brutto
W tym miejscu podaj wysokość wynagrodzenia, jakie przewidujesz. Możesz podać kwotę miesięcznego lub godzinowego wynagrodzenia.

Kadra kierownicza

Zaznacz ten parametr, jeśli poszukujesz osoby do kadry kierowniczej.


Opis
To właśnie w tym miejscu możesz przekonać zainteresowaną osobę, że to właśnie do Ciebie warto aplikować. Im bardziej szczegółowy będzie opis, tym większe szanse na znalezienie odpowiedniego kandydata.

Obcokrajowcy

Jeśli zaznaczysz to pole, na stronie ogłoszenia pojawi się informacja w języku ukraińskim zachęcająca do kontaktu.


Lokalizacja
Podaj miejscowość, w której oferujesz pracę.

 
Dane kontaktowe
Wybierz w jaki sposób zainteresowane osoby mogą się z Tobą skontaktować. Poza kontaktem za pomocą wiadomości możesz też udostępnić numer telefonu (jeśli chcesz podać więcej niż jeden numer telefonu - rozdziel je przecinkiem i spacją, np. "601234XXX, 601234YYY").

Weryfikacja ogłoszenia

Po sprawdzeniu ogłoszenia przez nasz Zespół i jego pomyślnym zatwierdzeniu aktywujemy je i poinformujemy Cię o tym mailowo. 

 

W ogłoszeniach dodawanych w serwisie OLX w kategorii Praca nie można dodawać zdjęć.