Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Zasady dodawania ogłoszeń w kategorii Praca

W każdej naszej kategorii obowiązują zasady dodawania ogłoszeń. Robimy to w trosce o jakość ogłoszeń, a w efekcie o zadowolenie Użytkowników, z korzystania z Serwisu. Buduj razem z nami jakość OLX i zapoznaj się z poniższymi zasadami dodawania ogłoszeń w kategorii Praca. 

 1. Każda oferta pracy musi zawierać dokładny i nie budzący wątpliwości opis stanowiska (wymagania, zakres obowiązków, branża, miejsce wykonywania pracy itd.). Jeśli opis jest lakoniczny lub budzi wątpliwości, ogłoszenie może zostać usunięte. Warto w tytule ogłoszenia podać nazwę stanowiska, jakiego dotyczy oferta.
 2. Niedozwolone jest zamieszczanie ogłoszeń, w których wymaga się od kandydatów przesłania pieniędzy lub zaadresowanych kopert ze znaczkiem w celu uzyskania dalszych informacji na temat oferty pracy.
 3. Niedozwolone są oferty pracy:
  • związane z branżą erotyczną lub o charakterze towarzyskim,
  • niezwiązanej z faktycznym zatrudnieniem.
 4. W przypadku ogłoszeń z ofertą pracy dla: hostess, modelek, asystentek, obowiązkowe jest podanie firmowego adresu e-mail, który powiązany jest z działającą stroną internetową. Ogłoszenia dodane z domen ogólnodostępnych będą usuwane.
 5. Każde ogłoszenie z ofertą pracy może dotyczyć tylko jednego stanowiska. Jeśli firma oferuje kilka stanowisk w wielu miejscowościach, nazwa miejscowości powinna być zawarta w tytule ogłoszenia, np. „Pracownik magazynu – Włocławek”.
 6. Użytkownik poszukujący pracy ma prawo zamieścić trzy ogłoszenia „Poszukuję pracy” w trzech różnych kategoriach (branżach).
 7. Niedozwolone jest wymaganie posiadania własnego konta na portalach sprzedażowych np. Allegro. W przypadku stanowisk związanych z obsługą kont w takich portalach prosimy o doprecyzowanie informacji na ten temat w ofercie.
 8. Niedozwolone jest zamieszczanie ogłoszeń niezwiązanych z pracą (np. apeli lub ostrzeżeń).
 9. Wszelkie ogłoszenia dotyczące oferowania usług, szkoleń, kursów powinny być dodawane w odpowiedniej kategorii - „Usługi i Firmy” lub „Edukacja”.
 10. Oferowanie usługi związanej z rozwijaniem konta w grze Pokemon go np. poprzez wyklucie jajka, zdobywanie punktów doświadczenia itp. 
 11. Oferty w kategorii Praca zamieszczane są bez zdjęć. Wyjątkiem są ogłoszenia zamieszczane przez Użytkowników, którzy wykupili Pakiet Ogłoszeń Premium w tej kategorii.