Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Zasady dodawania ogłoszeń w kategorii Praca

W każdej z kategorii obowiązują pewne zasady dodawania ogłoszeń. Robimy to w trosce o wysoką jakość ogłoszeń, a w efekcie o zadowolenie Użytkowników z korzystania z Serwisu. Zbuduj razem z nami jakość OLX i zapoznaj się z poniższymi zasadami dodawania ogłoszeń w kategorii Praca!

 1. Każda oferta pracy musi zawierać dokładny i nie budzący wątpliwości opis stanowiska (wymagania, zakres obowiązków, branża, miejsce wykonywania pracy itd.). Jeśli opis jest lakoniczny lub budzi wątpliwości, ogłoszenie może zostać usunięte. Warto w tytule ogłoszenia podać nazwę stanowiska, jakiego dotyczy oferta.
 2. Niedozwolone jest zamieszczanie ogłoszeń, w których wymaga się od kandydatów przesłania pieniędzy lub zaadresowanych kopert ze znaczkiem w celu uzyskania dalszych informacji na temat oferty pracy.
 3. Niedozwolone są oferty pracy:
  • związane z branżą erotyczną lub o charakterze towarzyskim,
  • niezwiązanej z faktycznym zatrudnieniem.
 4. W przypadku ogłoszeń z ofertą pracy dla: hostess, modelek, asystentek, obowiązkowe jest podanie firmowego adresu e-mail, który powiązany jest z działającą stroną internetową. Ogłoszenia dodane z domen ogólnodostępnych będą usuwane.
 5. Każde ogłoszenie z ofertą pracy może dotyczyć tylko jednego stanowiska. Jeśli firma oferuje kilka stanowisk w wielu miejscowościach, nazwa miejscowości powinna być zawarta w tytule ogłoszenia, np. „Pracownik magazynu – Włocławek”.
 6. Niedozwolone jest wymaganie posiadania własnego konta na portalach sprzedażowych np. Allegro. W przypadku stanowisk związanych z obsługą kont w takich portalach doprecyzuj w ofercie, jakie konto zostanie udostępnione do wykonywanej pracy.
 7. Niedozwolone jest zamieszczanie ogłoszeń niezwiązanych z pracą (np. apeli lub ostrzeżeń).
 8. Wszelkie ogłoszenia dotyczące oferowania usług, szkoleń, kursów powinny być dodawane w odpowiedniej kategorii - „Usługi i Firmy”.
 9. Oferty w kategorii Praca zamieszczane są bez zdjęć. Wyjątkiem są ogłoszenia zamieszczane przez Użytkowników, którzy wykupili Pakiet Ogłoszeń Premium w tej kategorii.
 10. W kategorii Praca powinny znaleźć się ogłoszenia dotyczące oferowania zlecenia. Dotyczy to również ogłoszeń na temat wolontariatu.

Jeśli masz pytania odnośnie powyższych zasad, skontaktuj się z nami.