Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Zmiany w Regulaminie. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej.

Usługa "Zapłać na koniec miesiąca"

Specjalnie dla Użytkowników biznesowych wprowadziliśmy nowy sposób rozliczania zakupów na OLX. Od teraz możesz korzystać z wybranych usług i opłacić je na koniec miesiąca. Wystarczy, że na swoim koncie zaznaczysz odpowiednią opcję oraz ustawisz limit środków, które w danym miesiącu możesz wykorzystać na płatne usługi.

 

Jeśli interesuje Cię takie rozwiązanie, zaloguj się na Mój OLX i wejdź w Ustawienia konta, a następnie w zakładkę Dane do faktury. Na jej końcu znajdziesz akapit "Zapłać na koniec miesiąca". Zaznacz okienko "Chcę rozliczać się raz w miesiącu w oparciu o wystawioną fakturę. Wyrażam zgodę na otrzymywanie faktury drogą elektroniczną." W polu "Mój miesięczny limit wydatków to" wpisz kwotę jaką chcesz mieć do wykorzystania.

Zap_a__na_koniec_miesi_ca.JPG 

Dla przykładu, jeżeli ustawisz limit płatności na 10 000 zł, w danym miesiącu będziesz mógł skorzystać z płatnych usług na sumę nieprzekraczającą tej kwoty. Na koniec miesiąca otrzymasz fakturę z dokładną kwotą podsumowującą koszt wykupionych usług.

Kiedy zadeklarujesz limit na swoim OLX otrzymamy Twoją prośbę o włączenie usługi. Nasz Zespół zweryfikuje ją w ciągu około 3 dni roboczych. O jej wyniku powiadomimy Cię w osobnej wiadomości e-mail. 

W każdej chwili możesz zmienić wcześniej ustalony limit. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz :)

 

Przy dokonywaniu opłaty za usługę zobaczysz wśród sposobów płatności opcję "Na koniec miesiąca" - wybierz ją, by skorzystać z ustalonego limitu:

zap_a__na_koniec_miesi_ca.JPG

 

Na koniec mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość! Za usługi opłacone w ten sposób otrzymasz jedną fakturę, na której będą wyszczególnione wszystkie opłacone usługi. 

 

Na opłacenie faktury masz 14 dni od momentu jej wystawienia przez nas.