Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Usługa "Zapłać na koniec miesiąca"

Specjalnie dla Użytkowników biznesowych wprowadziliśmy nowy sposób rozliczania zakupów na OLX. Od teraz możesz korzystać z wybranych usług i opłacić je na koniec miesiąca. Wystarczy, że na swoim koncie zaznaczysz odpowiednią opcję oraz ustawisz limit środków, które w danym miesiącu możesz wykorzystać na płatne usługi.

 

Jeśli interesuje Cię takie rozwiązanie, zaloguj się na Mój OLX i wejdź w Ustawienia konta, a następnie w zakładkę Dane do faktury. Na jej końcu znajdziesz akapit "Zapłać na koniec miesiąca". Zaznacz okienko "Chcę rozliczać się raz w miesiącu w oparciu o wystawioną fakturę. Wyrażam zgodę na otrzymywanie faktury drogą elektroniczną." W polu "Mój miesięczny limit wydatków to" wpisz kwotę jaką chcesz mieć do wykorzystania.

Zap_a__na_koniec_miesi_ca.JPG 

Dla przykładu, jeżeli ustawisz limit płatności na 10 000 zł, w danym miesiącu będziesz mógł skorzystać z płatnych usług na sumę nieprzekraczającą tej kwoty. Na koniec miesiąca otrzymasz fakturę z dokładną kwotą podsumowującą koszt wykupionych usług.

Kiedy zadeklarujesz limit na swoim OLX otrzymamy Twoją prośbę o włączenie usługi. Nasz Zespół zweryfikuje ją w ciągu około 3 dni roboczych. O jej wyniku powiadomimy Cię w osobnej wiadomości e-mail. 

W każdej chwili możesz zmienić wcześniej ustalony limit. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz :)

 

Przy dokonywaniu opłaty za usługę zobaczysz wśród sposobów płatności opcję "Na koniec miesiąca" - wybierz ją, by skorzystać z ustalonego limitu:

zap_a__na_koniec_miesi_ca.JPG

 

Na koniec mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość! Za usługi opłacone w ten sposób otrzymasz jedną fakturę, na której będą wyszczególnione wszystkie opłacone usługi. 

 

Na opłacenie faktury masz 14 dni od momentu jej wystawienia przez nas.