Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Zmiany w Regulaminie. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej.

Statystyki ogłoszenia

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy dodatkowe statystyki na temat wyświetlania Twojego ogłoszenia. Dzięki temu dowiesz się:

 • ile razy i kiedy wyświetlane było Twoje ogłoszenie,
 • ile razy pobrano numer telefonu,
 • ile osób obserwuje Twoje ogłoszenie,

  a także:

 • udostępnisz ogłoszenie na Facebooku lub Twitterze,
 • pobierzesz gotową ulotkę do wydrukowania,
 • stworzysz widget do udostępnienia na swojej stronie!

ogloszenie.JPG

 1. Statystyki wyświetleń ogłoszenia

  Chcesz dowiedzieć się, kiedy najwięcej osób wyświetliło Twoje ogłoszenie? Nic trudnego! Kliknij napis "Statystyki" i zobacz jakie dane dla Ciebie przygotowaliśmy! Poniżej przykładowy wygląd takiej statystyki:

  statystyka.JPG
  Możesz tutaj zobaczyć, jak rozkładała się liczba wyświetleń Twojego ogłoszenia na przestrzeni wybranego okresu czasu (30 lub 60 dni). Możesz też porównać te dane z liczbą otrzymanych wtedy odpowiedzi.

 2. Liczba wyświetleń ogłoszenia

  Chcesz dowiedzieć się, ile osób wyświetliło Twoje ogłoszenie? Tutaj znajdziesz te dane. Jeśli chcesz, możesz w prosty sposób wyzerować liczbę wyświetleń - najedź kursorem na tę statystykę i kliknij napis "Wyczyść liczbę wyświetleń":

  wyczy__.png


 3. Liczba wyświetleń numeru telefonu

  Jeżeli podałeś w swoim ogłoszeniu numer telefonu do kontaktu, w tym polu zobaczysz, ile osób wyświetliło jego podgląd.

  Pamiętaj jednak, że jest to tylko liczba faktycznych wyświetleń numeru telefonu, nie liczba wykonanych połączeń. Połączenia telefoniczne nie odbywają się przez naszą stronę, z tego powodu nie jesteśmy w stanie ich liczyć.

  Podobnie jak w przypadku wyświetleń ogłoszenia, możesz łatwo wyzerować liczbę pobrań numeru - najedź kursorem na tę statystykę i kliknij napis "Wyczyść liczbę wyświetleń".

 1. Liczba obserwatorów

  Gdy Użytkownik oglądający Twoje ogłoszenie postanowi zapisać je u siebie w Obserwowanych, dowiesz się o tym zerkając na to pole. Niestety nie pojawią się tutaj dane osoby, która obserwuje Twoje ogłoszenie ani możliwość skontaktowania się z nią.

  Więcej o możliwości obserwowania aktywnych ogłoszeń dowiesz się tutaj.

 2. Udostępnienie ogłoszenia na Facebooku i Twitterze

  Kliknij tę opcję, aby uniknąć żmudnego kopiowania linków i wklejania ich na swoim ulubionym serwisie społecznościowym. Teraz dzięki tylko kilku kliknięciom możesz pokazać swoje ogłoszenie znajomym na Facebooku oraz Twitterze! Kliknij wybraną ikonę, by przejść do danego serwisu i opublikować tam post z Twoim ogłoszeniem. 

 3. Pobranie ulotki

  Jeśli poza sprzedażą online cenisz sobie też tradycyjne metody, na pewno spodoba Ci się ta niespotykana w innych serwisach funkcjonalność :)

  Kliknij w symbol ulotki, by pobrać na swój komputer specjalnie dla Ciebie przygotowany wzór ulotki z informacjami o Twoim przedmiocie! Ulotka zawiera też gotowe do przycięcia paseczki z Twoim numerem telefonu i linkiem do ogłoszenia na OLX :)

  ulotka.png

 4. Stworzenie widgeta na stronę internetową

  Prowadzisz stronę lub bloga i chcesz pokazać swoim czytelnikom, co sprzedajesz? Nic prostszego!

  Kliknij ostatni z symboli w omawianym tutaj pasku ze statystykami. Zostaniesz przeniesiony na stronę, gdzie będziesz mógł przygotować widget według Twoich preferencji i następnie pobrać gotowy do skopiowania kod. Wklej go na swoją stronę lub bloga i ciesz się większym zainteresowaniem Twoich ogłoszeń!

  widget.JPG