Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Zmiany w Regulaminie. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej.

Twój wirtualny portfel w Mój OLX

Gdy zalogujesz się do Mój OLX, w prawym, górnym rogu zobaczysz takie pole:

stan_konta.JPG

Po najechaniu na kwotę zobaczysz trzy pozycje:

punkty.png

 

Poniżej wyjaśnimy, czym różnią się od siebie Portfel, Punkty oraz Zwroty. 

Portfel

W portfelu znajdziesz zgromadzone przez siebie środki, pochodzące z doładowania konta. Możesz bowiem dodać na konto w OLX środki pieniężne i wykorzystywać je na płatne usługi w miarę swoich potrzeb. Więcej informacji o doładowaniach znajdziesz tutaj.

 

Punkty

W polu tym widoczne są środki w formie punktów, które przyznajemy w akcjach promocyjnych, które co jakiś czas organizujemy :) Odwiedzaj naszą stronę na Facebooku, by być na bieżąco!

1 punkt odpowiada kwocie 1 zł. Możesz wykorzystywać punkty na dostępne płatne usługi, o ile ilość punktów jest wystarczająca i pozwala na pełne opłacenie danej usługi. Punkty ważne są przez 90 dni, po tym czasie niewykorzystane środki przepadają.

 

Zwroty

W zakładce "Zwroty" znajdują się środki, które zwracane są w przypadku usunięcia ogłoszenia przez nasz Zespół z powodu naruszenia Regulaminu Serwisu. Środki te zwracane są w formie punktów zgodnie z zasadą, że jeden punkt odpowiada kwocie 1 zł. Podobnie jak w przypadku zakładki powyżej, możesz wykorzystać je przez 90 dni na wybrane usługi, jeśli ilość środków wystarczy do jej opłacenia.

 

W razie potrzeby możesz sprawdzić ważność zgromadzonych punktów, klikając opcję "Sprawdź ważność punktów", widoczną na obrazku dołączonym wyżej. Dzięki temu dowiesz się, ile czasu zgromadzone punkty będą jeszcze ważne, zanim wygasną :)

 

Zgromadzone środki możesz wykorzystywać razem, tzn. jeśli posiadasz w Portfelu 20 zł i w Zwrotach 5 zł, możesz opłacić nimi usługę o wartości maksymalnie 25 zł. Jeśli zgromadzone środki nie wystarczą Tobie do opłacenia droższej usługi, skorzystaj z możliwości doładowania konta :)