Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Zmiany w Regulaminie. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej.

Dlaczego są limity w kategorii Dom i Ogród

Jeśli tu zajrzałeś, to znaczy, że zastanawiasz się, dlaczego wprowadzamy limity dla ogłoszeń w kategorii Dom i Ogród. Jesteśmy tu po to, żeby Ci wszystko wyjaśnić! :)

 

Zmiany wejdą w życie 1 lutego i od tego dnia każdy Użytkownik dodający ogłoszenia jako osoba prywatna będzie mieć ograniczoną liczbę bezpłatnych ogłoszeń dla kategorii Dom i Ogród. Limit bezpłatnych ogłoszeń nie dotyczy użytkowników firmowych - więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

 

Dlaczego wprowadzamy takie zmiany, skoro do tej pory wszystkie ogłoszenia w tej kategorii były bezpłatne?

 

Kategoria Dom i Ogród cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dlatego też szybko przybywa w niej coraz więcej nowych ogłoszeń. Zależy nam, żeby każdy Ogłaszający miał równe szanse na trafienie do zainteresowanych, a limity pomogą nam w tym - pozwolą nam szybciej weryfikować ogłoszenia i sprawią, że nie będą się one powielać. Przełoży się to tym samym na zwiększenie jakości ogłoszeń, przejrzystość list z ogłoszeniami oraz różnorodność widocznych ofert.

 

Ponadto, chcemy nadal promować nasz Serwis, aby stale zwiększać zasięg i tym samym zachęcać nowych Użytkowników do korzystania z OLX. Dzięki rosnącej liczbie Korzystających będziesz mieć coraz większe szanse na szybszą sprzedaż lub na znalezienie właśnie tego przedmiotu, który szukasz! Sprawdź, jak udało nam się już wypromować nasz Serwis za pomocą kanału YouTube.