Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Zmiany w Regulaminie. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej.

Zakładka "Odpowiedzi"

Serwis OLX.pl umożliwia przesyłanie korespondencji pomiędzy Użytkownikami. Łatwo skontaktujesz się z Ogłoszeniodawcą, wybierając przycisk napisz.PNG na stronie ogłoszenia.

 

 Odebrane wiadomości

Nieodczytane zapytania z pewnością przykują Twoją uwagę żółtym tłem. W czerwonym kółku zobaczysz ich łączną ilość.

 

Z lewej strony każdej wiadomości znajdziesz dwa symbole - gwiazdkę i kosz. Gwiazdka pomoże Ci wyróżnić ważne wiadomości, natomiast kosz przeniesie je do archiwum.

 

Powyższe czynności możesz też zastosować do kilku wiadomości jednocześnie - wystarczy, że zaznaczysz je w kwadraciku po lewej stronie.

Za pomocą rozwijanych list możesz wybrać, czy będą wyświetlane wszystkie wiadomości, czy tylko:

  • nieprzeczytane,
  • oznaczone gwiazdką,
  • w sprawie poszczególnych ogłoszeń.

 

Wysłane wiadomości

Tu znajdziesz wszystkie wysłane przez Ciebie wiadomości, zarówno w sprawie swoich ofert, jak i ogłoszeń dodanych przez innych Użytkowników. Możesz zarządzać nimi w ten sam sposób, jak w zakładce z odebranymi wiadomościami.

 

Archiwum

Gdy wiadomości są nieaktualne, możesz przenieść je do archiwum. W zależności od wybranej opcji wiadomość możesz albo przywrócić do Odebranych, albo trwale usunąć ze swojego konta.

  

Dodatek dla wnikliwych :)

  • Wiadomości przechowywane są przez około 4 miesiące, po tym czasie są trwale usuwane,
  • istnieje możliwość zablokowania korespondencji z innym Użytkownikiem - w tym celu kliknij w opcję zablokuj.PNG przy wiadomości od niego,
  • jeśli Użytkownik nie odpisuje na Twoje wiadomości, oznaczać to może, że jeszcze ich nie zobaczył. Upewnij się, czy przy jego wiadomości znajduje się informacja o jej odczytaniu.
  • przy odpowiedziach widoczne są też symbole "#" z liczbami - w ten sposób oznaczona jest kolejność, w jakiej otrzymywane były poszczególne zapytania.