Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Zakładka "Odpowiedzi"

Serwis OLX.pl umożliwia przesyłanie korespondencji pomiędzy Użytkownikami. Łatwo skontaktujesz się z Ogłoszeniodawcą, wybierając przycisk  na stronie ogłoszenia.

 

 Odebrane wiadomości

Nieodczytane zapytania z pewnością przykują Twoją uwagę żółtym tłem. W czerwonym kółku zobaczysz ich łączną ilość.

 

Z lewej strony każdej wiadomości znajdziesz dwa symbole - gwiazdkę i kosz. Gwiazdka pomoże Ci wyróżnić ważne wiadomości, natomiast kosz przeniesie je do archiwum.

 

Powyższe czynności możesz też zastosować do kilku wiadomości jednocześnie - wystarczy, że zaznaczysz je w kwadraciku po lewej stronie.

Za pomocą rozwijanych list możesz wybrać, czy będą wyświetlane wszystkie wiadomości, czy tylko:

  • nieprzeczytane,
  • oznaczone gwiazdką,
  • w sprawie poszczególnych ogłoszeń.

 

Wysłane wiadomości

Tu znajdziesz wszystkie wysłane przez Ciebie wiadomości, zarówno w sprawie swoich ofert, jak i ogłoszeń dodanych przez innych Użytkowników. Możesz zarządzać nimi w ten sam sposób, jak w zakładce z odebranymi wiadomościami.

 

Archiwum

Gdy wiadomości są nieaktualne, możesz przenieść je do archiwum. W zależności od wybranej opcji wiadomość możesz albo przywrócić do Odebranych, albo trwale usunąć ze swojego konta.

 

Aplikacja mobilna

Dzięki aplikacji mobilnej cała Twoja korespondencja będzie na wyciągnięcie ręki! Powiadomimy Cię również, gdy otrzymasz nową wiadomość. Poczytasz o tym też TUTAJ.

 

Dodatek dla wnikliwych :)

  • Wiadomości przechowywane są przez około 4 miesiące, po tym czasie są trwale usuwane,
  • istnieje możliwość zablokowania korespondencji z innym Użytkownikiem - w tym celu kliknij w opcję  przy wiadomości od niego,
  • jeśli Użytkownik nie odpisuje na Twoje wiadomości, oznaczać to może, że jeszcze ich nie zobaczył. Upewnij się, czy przy jego wiadomości znajduje się informacja o jej odczytaniu.
  • przy odpowiedziach widoczne są też symbole "#" z liczbami - w ten sposób oznaczona jest kolejność, w jakiej otrzymywane były poszczególne zapytania.