Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Zmiany w Regulaminie. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej.

Doładowanie konta w OLX

Wprowadziliśmy w naszym serwisie możliwość wpłaty środków na konto w OLX. Dzięki temu opłata za wyróżnienie czy dodanie ogłoszenia w kategorii płatnej może zostać dokonana przy jego pomocy natychmiastowo - bez oczekiwania na zaksięgowanie przelewu!

 

Po zalogowaniu się do moj_olx.PNG w prawym górnym rogu znajdziesz stan swojego konta. 

Gdy najedziesz kursorem na kwotę, pojawi się rozróżnienie na Portfel, Punkty oraz Zwroty. Różnica między nimi jest taka, że na Portfel możesz samodzielnie przesłać środki, natomiast Punkty zdobyć możesz podczas naszych akcji promocyjnych, o których będziemy Cię informować na bieżąco. W Zwrotach będą znajdować się punkty, które zostały zwrócone na Twoje konto w sytuacji, kiedy opłacone ogłoszenie (np. dodane w płatnej kategorii lub wyróżnione) zostanie zablokowane z powodu naruszenia naszego regulaminu. 

 

Jak doładować konto

Jeśli chcesz doładować swoje konto, wybierz przycisk  - nastąpi  automatyczne przekierowanie na stronę, gdzie wybrać możesz kwotę zasilenia, która najbardziej Cię interesuje.

do_adowanie.PNG

 

Przycisk jest nieaktywny dopóki nie zaznaczona zostanie jedna z opcji doładowania poprzez kliknięcie  przy konkretnej kwocie i nie zaznaczony zostanie sposób płatności. Gdy już to zrobisz, przycisk stanie się aktywny: 

 

Sposoby płatności

Wciśnięcie przycisku spowoduje przeniesienie na stronę płatności. Zostaniesz poproszony o doprecyzowanie, w jaki sposób chcesz dokonać płatności:

- jeśli chcesz zapłacić przelewem z banku, wybierz swój bank spośród widocznych na ekranie i postępuj dalej zgodnie ze wskazówkami,

- jeśli chcesz zapłacić kartą, wybierz opcję "Visa" lub "Mastercard" - konieczne będzie podanie danych znajdujących się na karcie którą chcesz zapłacić,

- jeśli chcesz zapłacić blikiem wybierz opcję "Blik". W kolejnym kroku zostaniesz poproszony o podanie kodu Blik, możesz wygenerować na stronie lub w aplikacji banku, następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami.

- jeśli chcesz zapłacić na poczcie, wybierz opcję . Pojawią się wtedy dane do przelewu i przycisk "Wzór przelewu". Prosimy kliknąć w niego, aby otworzyć gotowy wypełniony blankiet do płatności.

 

Jak wykorzystać środki z konta

Po tym jak zaksięgujemy Twoją płatność na naszym koncie, Twoje konto zostanie doładowane i środki pojawią się w Twoim Portfelu w moj_olx.PNG.

Przy kolejnym wyróżnieniu (lub dodaniu ogłoszenia w kategorii płatnej), jeśli kwota będzie wystarczająca, to w sposobach płatności pojawi się opcja Środki z OLX. Użyj tej opcji, aby wykorzystać środki ze swojego Portfela.

spos_b_p_atnosci.PNG

 

Środki w Portfelu (pochodzące z doładowania) są ważne bezterminowo, nie musisz się spieszyć z ich ponownym wykorzystaniem.

Punkty otrzymane w ramach naszych akcji promocyjnych ważne są przez okres 90 dni. Zasady ich przydzielania opisywane będą w Regulaminach naszych Promocji. W przypadku zwrotu środków za promowanie przez nasz Zespół również będą one ważne 90 dni.

 

Faktura za doładowanie

W przypadku doładowania konta w OLX fakturę pobrać można za konkretną wykonaną przez nas usługę, a nie za samo doładowanie. Możliwość wygenerowania faktury dla tych środków pojawi się więc automatycznie po tym, jak zostaną one przez Ciebie wykorzystane.