Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Dodawanie ogłoszeń w kategoriach objętych limitem

Chcesz dodać ogłoszenie w kategorii w której obowiązują limity? Mamy dla ciebie kilka ważnych informacji.

W kategoriach Motoryzacja ⁄Pozostała motoryzacja, Przyczepy i Pojazdy użytkowe, Części samochodowe, Części motocyklowe, Opony i Felgi, Sprzęt car audio każdy posiada możliwość dodania 5 bezpłatnych ogłoszeń. Czas emisji ogłoszenia trwa 30 dni. Jeśli dodasz ogłoszenie i zakończysz je przed upływem tego okresu to w jego miejsce będziesz mógł zamieścić nową ofertę po 30 dniach (od daty dodania wcześniejszego ogłoszenia). Oznacza to, że każdy Ogłoszeniodawca posiada pięć „miejsc” w których może zamieścić bezpłatne ogłoszenie. Każde z nich zwalnia się po upływie 30 dni od daty zamieszczenia ogłoszenia.

 

W kategoriach Motoryzacja ⁄ Samochody na części, Nieruchomości (Wynajem) Usługi i Firmy oraz Ślub i Wesele / Usługi ślubne występuje analogicznie limit 1 bezpłatnego ogłoszenia.

 

Wyjaśnimy zasady działania limitu na przykładzie:

Przemek dodał ogłoszenie dotyczące opon samochodowych 1 czerwca. Będzie ono aktywne do 1 lipca. Zatem do dyspozycji ma jeszcze 4 darmowe ogłoszenia. Następnie 10 czerwca postanowił sprzedać radio samochodowe. Oznacza to, że do wykorzystania pozostaną 3 darmowe ogłoszenia. Opony zostały sprzedane 12 czerwca i w tym samym dniu Przemek usunął ogłoszenie. Ilość darmowych ogłoszeń jakie może jeszcze dodać nie zmieniła się i wynosi 3. Ogłoszenie dotyczące radia zostało usunięte 9 lipca.

 

Liczba darmowych ofert jakie będzie mógł dodać Przemek w kategoriach Motoryzacja ⁄ Pozostała motoryzacja, Przyczepy i Pojazdy użytkowe, Części samochodowe, Części motocyklowe, Opony i Felgi, Sprzęt car audio powiększy się o jedno 1 lipca (wraz z końcem ważności ogłoszenia o oponach). Pełen pakiet darmowych „miejsc” Przemek uzyska 10 lipca – minie wtedy 30 dni od zamieszczenia ogłoszenia z radiem samochodowym.

Identyczna zasada dotyczy limitu dodawania ogłoszeń w kategorii Motoryzacja ⁄ Samochody na części, Usługi i Firmy oraz Ślub i Wesele / Usługi ślubne.

 

Pamiętaj, że w limit ogłoszeń wliczane są również ogłoszenia usunięte przez nasz Zespół z powodu naruszenia Regulaminu.