Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Nie otrzymałem zakupionego towaru

Zrobiłem przelew i... nic

Jeśli zdecydowałeś się zakupić towar z opcją wysyłki, a po dokonaniu przelewu przedmiot nie został do Ciebie wysłany, w pierwszej kolejności zawsze sugerujemy ponowny kontakt ze Sprzedającym i próbę dojścia do porozumienia. Większość sytuacji udaje się rozwiązać właśnie w ten sposób.

 

Gdy kontakt się urywa

Jeśli jednak kontakt ze Sprzedającym się urywa, to co prawda nie pośredniczymy w kontaktach pomiędzy Użytkownikami, ale jako OLX.pl zawsze postaramy się Tobie pomóc w miarę naszych możliwości.

Bezpieczeństwo Użytkowników jest dla nas priorytetem, dlatego chcielibyśmy jak najszybciej zablokować konto takiego nieuczciwego Ogłoszeniodawcy. Dzięki Tobie użytkownik taki nie będzie miał już możliwości oszukać nikogo więcej, a OLX.pl stanie się miejscem jeszcze bardziej bezpiecznym. Bardzo prosimy więc o Twoją pomoc - prześlij do nas (przy pomocy naszego formularza kontaktowego: tutaj) następujące dane:

  • ID ogłoszenia (dostępne w ogłoszeniu lub w korespondencji),
  • link do ogłoszenia (możesz go odszukać w historii przeglądarki),
  • nazwę Użytkownika (widoczną w korespondencji),
  • numer konta, na który został zrealizowany przelew.

Niestety, nie możemy samodzielnie zgłosić zdarzenia policji w Twoim imieniu, dlatego prosimy o udanie się osobiście na najbliższy komisariat w celu przekazania wszystkich posiadanych informacji (koniecznie ID ogłoszenia).

Najbliższą jednostkę policji możesz znaleźć tutaj.

 

Dane Sprzedającego
Z uwagi na obowiązującą nas Ustawę o ochronie danych osobowych nie możemy udostępnić Ci żadnych danych Ogłoszeniodawcy. Prosimy o wyrozumiałość - w podobny sposób chronimy także i Twoje dane. OLX.pl zawsze chętnie współpracuje z organami ścigania, dlatego na ich pisemny wniosek, chętnie przekażemy im potrzebne dane.

 

Jak uniknąć takich sytuacji w przyszłości? Sprawdź nasze sugestie: http://olx.pl/bezpieczenstwo/