Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Zmiany w Regulaminie. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej.

Nie otrzymałem zakupionego towaru

Jeśli zdecydowałeś się zakupić towar z opcją wysyłki, a po dokonaniu przelewu przedmiot nie został do Ciebie wysłany, w pierwszej kolejności zawsze sugerujemy ponowny kontakt ze Sprzedającym i próbę dojścia do porozumienia. Większość sytuacji udaje się rozwiązać właśnie w ten sposób.

Jeżeli jednak kontakt ze Sprzedającym się urywa, a Ty nadal nie otrzymałeś zakupionego przedmiotu lub zwrotu pieniędzy, to możesz zgłosić to zdarzenie policji. Policjanci mogą przyjąć zgłoszenie tylko od osoby poszkodowanej, dlatego musisz samodzielnie przekazać wszystkie posiadane informacje na temat sytuacji. Z naszej strony na wniosek policji będziemy mogli przekazać wszystkie dane, które będą pomocne.

 

Pomóż nam dbać o bezpieczeństwo w Serwisie i zgłoś do nas taką sytuację! Pamiętaj, by w zgłoszeniu podać wszystkie informacje na temat sprawy (numer ID lub link do ogłoszenia, jakiego dotyczyła transakcja, nazwę Użytkownika, numer konta bankowego, na jaki został przekazany przelew).

 

 
Z uwagi na obowiązującą nas Ustawę o ochronie danych osobowych nie możemy udostępnić Ci żadnych danych Ogłoszeniodawcy. Prosimy o wyrozumiałość - w podobny sposób chronimy także i Twoje dane. OLX.pl zawsze chętnie współpracuje z organami ścigania, dlatego na ich pisemny wniosek chętnie przekażemy im potrzebne dane.

 

Jak uniknąć takich sytuacji w przyszłości? Sprawdź nasze sugestie: http://olx.pl/bezpieczenstwo/