Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Zmiany w Regulaminie. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej.

Zasady bezpiecznej transakcji

Odbiór osobisty

OLX.pl to serwis ogłoszeń lokalnych, dlatego rekomendujemy odbiór osobisty! Spotkaj się ze Sprzedającym, zobacz to, co chcesz kupić i zapłać za przedmiot przy odbiorze :)

Nie chcesz skorzystać z bezpośredniego odbioru? Pamiętaj, że robisz to na własną odpowiedzialność - OLX.pl nie oferuje Ci żadnych zabezpieczeń.

Aby bezpiecznie handlować lokalnie, należy pamiętać o zachowaniu zdrowego rozsądku i zasady ograniczonego zaufania.

 

Płatność

Zawsze spotykaj się ze sprzedającym i gotówkę przekazuj dopiero, kiedy upewnisz się, że produkt jest zgodny z opisem umieszczonym w ogłoszeniu. Nigdy nie przekazuj zaliczek i nie wpłacaj pieniędzy na konto bankowe!
Jeżeli nie masz możliwości spotkania się osobiście ze Sprzedającym, możesz poprosić o przesyłkę za pobraniem ze sprawdzeniem zawartości przy kurierze.

 

Miejsce

Zawsze spotykaj się w miejscu publicznym (np. galeria handlowa lub centrum miasta). Nie znasz osoby, z którą się spotykasz, dlatego na wszelki wypadek zachowaj ostrożność.

 

Przedmiot

Spotkanie umożliwia dokładne sprawdzenie kupowanego przedmiotu - skorzystaj z tej możliwości. Sprawdź, czy przedmiot jest zgodny z opisem w ogłoszeniu i czy odpowiada Twoim oczekiwaniom.

 

Dane osobowe

Podawaj tylko niezbędne informacje. Najlepiej umówić się na spotkanie i nie podawać nikomu swojego nazwiska, adresu i innych informacji, które nie są potrzebne do umówienia spotkania.

 

Kontakt

Rekomendujemy prowadzenie korespondencji przez OLX.pl. Nie pisz na prywatne e-maile.

 

Zerknij też na nasz kanał w serwisie YouTube, gdzie znajdziesz porady od T-raperów znad Wisły na temat bezpiecznych zakupów na OLX!