Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Zasady bezpiecznej transakcji

Odbiór osobisty

OLX.pl to serwis ogłoszeń lokalnych, dlatego rekomendujemy odbiór osobisty! Spotkaj się ze sprzedającym, zobacz to, co chcesz kupić i wtedy zapłać.

Nie chcesz skorzystać z możliwości bezpośredniego odbioru? Pamiętaj, że robisz to na własną odpowiedzialność - OLX.pl nie oferuje Ci żadnych zabezpieczeń.

Aby bezpiecznie handlować lokalnie, należy pamiętać o zachowaniu zdrowego rozsądku i ograniczonego zaufania.

 

Płatność

Zawsze spotykaj się ze sprzedającym i gotówkę przekazuj dopiero, kiedy upewnisz się, że produkt jest zgodny z opisem umieszczonym w ogłoszeniu. Nigdy nie przekazuj zaliczek i nie wpłacaj pieniędzy na konto!
Jeżeli nie masz możliwości spotkania się osobiście ze sprzedającym, poproś o przesyłkę za pobraniem ze sprawdzeniem zawartości przy kurierze.

 

Miejsce

Zawsze spotykaj się w miejscu publicznym (np. galeria handlowa lub centrum miasta). Nie znasz osoby, z którą się spotykasz, dlatego zachowaj ostrożność.

 

Przedmiot

Spotkanie umożliwia dokładne sprawdzenie kupowanego przedmiotu - skorzystaj z tej możliwości. Sprawdź, czy przedmiot jest zgodny z opisem w ogłoszeniu.

 

Dane osobowe

Podawaj tylko niezbędne informacje. Po prostu umów się na spotkanie i nie podawaj nikomu swojego nazwiska, adresu i innych informacji, które nie są potrzebne do umówienia spotkania.

 

Kontakt

Rekomendujemy prowadzenie korespondencji przez OLX.pl. Nie pisz na prywatne e-maile.

 

Zerknij też na nasz kanał w serwisie YouTube, gdzie znajdziesz porady od T-raperów znad Wisły na temat bezpiecznych zakupów na OLX!