Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Zasady bezpiecznej transakcji

Odbiór osobisty

OLX.pl to serwis ogłoszeń lokalnych, dlatego rekomendujemy odbiór osobisty! Spotkaj się ze Sprzedającym, zobacz to, co chcesz kupić i zapłać za przedmiot przy odbiorze :)

Nie chcesz skorzystać z bezpośredniego odbioru? Pamiętaj, że robisz to na własną odpowiedzialność - OLX.pl nie oferuje Ci żadnych zabezpieczeń.

Aby bezpiecznie handlować lokalnie, należy pamiętać o zachowaniu zdrowego rozsądku i zasady ograniczonego zaufania.

 

Płatność

Zawsze spotykaj się ze sprzedającym i gotówkę przekazuj dopiero, kiedy upewnisz się, że produkt jest zgodny z opisem umieszczonym w ogłoszeniu. Nigdy nie przekazuj zaliczek i nie wpłacaj pieniędzy na konto bankowe!
Jeżeli nie masz możliwości spotkania się osobiście ze Sprzedającym, możesz poprosić o przesyłkę za pobraniem ze sprawdzeniem zawartości przy kurierze.

 

Miejsce

Zawsze spotykaj się w miejscu publicznym (np. galeria handlowa lub centrum miasta). Nie znasz osoby, z którą się spotykasz, dlatego na wszelki wypadek zachowaj ostrożność.

 

Przedmiot

Spotkanie umożliwia dokładne sprawdzenie kupowanego przedmiotu - skorzystaj z tej możliwości. Sprawdź, czy przedmiot jest zgodny z opisem w ogłoszeniu i czy odpowiada Twoim oczekiwaniom.

 

Dane osobowe

Podawaj tylko niezbędne informacje. Najlepiej umówić się na spotkanie i nie podawać nikomu swojego nazwiska, adresu i innych informacji, które nie są potrzebne do umówienia spotkania.

 

Kontakt

Rekomendujemy prowadzenie korespondencji przez OLX.pl. Nie pisz na prywatne e-maile.

 

Zerknij też na nasz kanał w serwisie YouTube, gdzie znajdziesz porady od T-raperów znad Wisły na temat bezpiecznych zakupów na OLX!