Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Jak skontaktować się z Ogłoszeniodawcą?

Kontakt ze Sprzedającym

Skontaktować się z Ogłoszeniodawcą możesz na dwa sposoby - za pomocą wiadomości i/lub numeru telefonu. Opcje te są dostępne po prawej stronie każdego ogłoszenia. Aby je wyświetlić, wystarczy wcisnąć przycisk  przy interesujących Cię danych kontaktowych.

 

Jeśli przy dodawaniu ogłoszenia nie podano numeru telefonu, przy ogłoszeniu widoczny będzie tylko przycisk , który pozwoli na komunikację z Ogłoszeniodawcą przy pomocy wiadomości za pośrednictwem naszego Serwisu. Więcej o tym dowiesz się z innego naszego artykułu TUTAJ.

 

Ogłoszenie nieaktualne

Ogłoszenie na które chcesz odpowiedzieć stało się nieaktywne? Niestety w takim przypadku nie będzie możliwe skontaktowanie się z Ogłoszeniodawcą.

Nie będziemy mogli również przekazać Tobie danych kontaktowych Użytkownika - obowiązuje nas Ustawa o ochronie danych osobowych. Nie mamy więc możliwości przesłania Tobie takich informacji - prosimy o wyrozumiałość. Podobnie dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych.

 

Dla dociekliwych:

  • Adres e-mail Ogłoszeniodawcy nie jest widoczny w naszym Serwisie. Zarówno dla Sprzedającego, jak i dla Kupującego bezpieczniej jest komunikować się za pomocą naszego Serwisu, dlatego sugerujemy ten właśnie sposób. Gdy wyślesz wiadomość do Użytkownika, otrzyma on informację na swoją skrzynkę e-mail, że otrzymał wiadomość w naszym Serwisie.