Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Zmiany w Regulaminie. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej.

Jak skontaktować się z Ogłoszeniodawcą?

Kontakt ze Sprzedającym

Możesz skontaktować się z Ogłoszeniodawcą za pomocą wiadomości oraz jeśli podał on numer telefonu - za pomocą rozmowy telefonicznej lub wiadomości SMS. Opcje te są dostępne po prawej stronie każdego ogłoszenia. Jeśli Użytkownik nie podał numeru telefonu, zobaczysz tylko opcję "Napisz wiadomość". Więcej o tym dowiesz się z innego naszego artykułu tutaj.

kontakt.PNG

 

Aby wyświetlić numer telefonu, kliknij opcję "Pokaż", widoczną obok początkowych cyfr numeru telefonu.

 

Jeśli korzystasz z OLX jako niezalogowany Użytkownik lub posiadasz konto krócej niż 30 dni, przed wyświetleniem numeru możesz zobaczyć komunikat Captcha z prośbą o jego wypełnienie. Poprzez tę funkcjonalność chcemy zadbać o bezpieczeństwo danych Użytkowników. Postępuj według instrukcji, dzięki temu pojawi się pełen numer kontaktowy :)

 

Ogłoszenie nieaktualne

Ogłoszenie, na które chcesz odpowiedzieć stało się nieaktywne? Niestety, w takim przypadku nie będzie możliwe skontaktowanie się z Ogłoszeniodawcą.

Nie będziemy mogli również przekazać Tobie danych kontaktowych Użytkownika - obowiązuje nas Ustawa o ochronie danych osobowych. Nie mamy więc możliwości przesłania Tobie takich informacji - prosimy o wyrozumiałość. Podobnie dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych.

 

Dla dociekliwych:

  • Adres e-mail Ogłoszeniodawcy nie jest widoczny w naszym Serwisie. Zarówno dla Sprzedającego, jak i dla Kupującego bezpieczniej jest komunikować się za pomocą naszego Serwisu, dlatego sugerujemy ten właśnie sposób. Gdy wyślesz wiadomość do Użytkownika, otrzyma on informację na swoją skrzynkę e-mail, że otrzymał wiadomość w naszym Serwisie.