Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Zmiany w Regulaminie. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej.

Wyszukiwanie ogłoszeń

Interesujący Cię przedmiot lub ogłoszenie znaleźć możesz na kilka różnych sposób. Najprostszym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszej wyszukiwarki.

Wyszukiwarka

Obok  wpisz nazwę przedmiotu/usługi, którą poszukujesz. Przy wpisz natomiast nazwę lub kod pocztowy miejscowości w której chcesz znaleźć ogłoszenia. Jeśli szukasz ogłoszeń w całej Polsce, pozostaw to pole puste.

wyszukiwanie.PNG

 

Podczas wpisywania nazw, pojawia się rozwijana lista z najczęściej wpisywanymi pytaniami, dzięki którym możesz jeszcze szybciej wybierać interesujący Cię przedmiot, lub wybrać np. dzielnicę miejscowości.

wyszukiwanie2.png

 

Kategorie

Możesz także skorzystać z naszej listy kategorii, które są widoczne od razu po wejściu na stronę główną.

kategorie.PNG

 

Po wybraniu jednej z nich wyświetla się bezpośrednio na stronie głównej lista podkategorii, dzięki którym wyświetlą się tylko te ogłoszenia, którymi jesteś najbardziej zainteresowany.

elektronika.PNG

 

Lista z ogłoszeniami

Niezależnie od tego w jaki sposób zdecydujesz się szukać interesujących Cię przedmiotów/usług, wyświetlona zostanie strona z wynikami, które dodatkowo możesz filtrować na wiele sposobów, np. w zależności od ceny oraz od tego czy ogłoszenie zostało dodane przez osobę prywatną lub firmę, czy tylko przez firmę.

Wyniki wyszukiwania sortować możesz ze względu na cenę lub datę kiedy została dodana.

wyszukiwanie3.PNG

 

Na szczególną uwagę zasługuje opcja , dzięki której możesz znaleźć także większą liczbę ogłoszeń, w których szukane sformułowanie nie znalazło się w tytule, ale Ogłoszeniodawca zamieścił je np. w treści ogłoszenia. Możesz także zaznaczyć opcję , która sprawi, że wyświetlą się tylko ogłoszenia zwierające zdjęcia.

Jeśli w szukanej miejscowości nie znajdziesz tego, czego szukasz, skorzystaj z opcji szukania także w okolicy. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią ilość kilometrów w odpowiednim polu - w zależności od tego jak daleko jesteś gotów dojechać:

 

Dla dociekliwych

Przy pomocy wyszukiwarki:

  • możesz znaleźć także ogłoszenie po jego nr ID,
  • nie znajdziesz jednak Użytkownika po jego nazwie Użytkownika lub numerze telefonu - opcja ta jest nieaktywna ze względu na troskę z naszej strony o ochronę danych osobowych naszych Użytkowników.