Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Zasady zwrotów za płatne ogłoszenia

 

Jeżeli Twoje ogłoszenie zostanie usunięte lub zmieniona zostanie jego kategoria, zwrócimy środki za wykonaną płatność w formie punktów.

 

Nie martw się, nic nie tracisz! 1 zł to 1 punkt, ważny do wykorzystania aż przez 90 dni! Masz więc aż 3 miesiące, aby wykorzystać środki ponownie na przykład na wyróżnienie ogłoszenia :)

 

Zdajemy sobie sprawę, ze każdy może się pomylić i nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której wpłacona kwota przepadnie. Dlatego zwracamy środki za niewykorzystany czas usługi. Możesz nadal korzystać ze zwróconych punktów, przeznaczając je na inną płatną usługę taką jak wyróżnienie.

Przykładowo: jeżeli opłaciłeś wyróżnienie ogłoszenia na 30 dni za 30 zł, a ogłoszenie zostanie usunięte z powodu naruszeń zasad serwisu po 15 dniach, to otrzymujesz od nas 15 punktów o równowartości 15 zł do dalszego wykorzystania (nie dotyczy to sytuacji, gdy ogłoszenie zostanie zakończone przed czasem przez Ogłoszeniodawcę).

 

Wyjątek stanowią ogłoszenia dodane za pomocą pakietu ogłoszeń. Zgodnie z naszym Regulaminem (załącznik nr 4, pkt 12) "w przypadku usunięcia Ogłoszenia przez Operatora z powodu naruszenia przez Użytkownika postanowień Regulaminu, wykorzystana jednostka w ramach wykupionego Pakietu nie podlega zwrotowi."

 

Jak zapłacić punktami?

Przy płatności za wybraną usługę, jeśli kwota będzie wystarczająca, to w sposobach płatności pojawi się opcja Środki z OLX. Użyj tej opcji, aby wykorzystać środki.

srodki_na_olx.PNG

Dzięki punktom nie musisz wykonywać przelewu z konta bankowego, usługa zostanie aktywowana niemal natychmiast!