Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Zmiany w Regulaminie. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej.

Zasady zwrotów za płatne ogłoszenia

 

Jeżeli Twoje ogłoszenie zostanie usunięte lub zmieniona zostanie jego kategoria, zwrócimy środki za wykonaną płatność w formie punktów.

 

Nie martw się, nic nie tracisz! 1 zł to 1 punkt, ważny do wykorzystania aż przez 90 dni! Masz więc aż 3 miesiące, aby wykorzystać środki ponownie na przykład na wyróżnienie ogłoszenia :)

 

Zdajemy sobie sprawę, ze każdy może się pomylić i nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której wpłacona kwota przepadnie. Dlatego zwracamy środki za niewykorzystany czas usługi. Możesz nadal korzystać ze zwróconych punktów, przeznaczając je na inną płatną usługę taką jak wyróżnienie.

Przykładowo: jeżeli opłaciłeś wyróżnienie ogłoszenia na 30 dni za 30 zł, a ogłoszenie zostanie usunięte z powodu naruszeń zasad serwisu po 15 dniach, to otrzymujesz od nas 15 punktów o równowartości 15 zł do dalszego wykorzystania (nie dotyczy to sytuacji, gdy ogłoszenie zostanie zakończone przed czasem przez Ogłoszeniodawcę).

 

Wyjątek stanowią ogłoszenia dodane za pomocą pakietu ogłoszeń. Zgodnie z naszym Regulaminem (załącznik nr 4, pkt 12) "w przypadku usunięcia Ogłoszenia przez Operatora z powodu naruszenia przez Użytkownika postanowień Regulaminu, wykorzystana jednostka w ramach wykupionego Pakietu nie podlega zwrotowi."

 

Jak zapłacić punktami?

Przy płatności za wybraną usługę, jeśli kwota będzie wystarczająca, to w sposobach płatności pojawi się opcja Środki z OLX. Użyj tej opcji, aby wykorzystać środki.

srodki_na_olx.PNG

Dzięki punktom nie musisz wykonywać przelewu z konta bankowego, usługa zostanie aktywowana niemal natychmiast!