Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Pakiety w kategoriach Motoryzacja, Nieruchomości i Usługi i Firmy

Ogólne informacje

Pakiety Ogłoszeń to wprowadzona przez nas dodatkowa usługa, która została stworzona z myślą o firmach. Umożliwiają one dodawanie większej liczby ogłoszeń w kategoriach, w których obowiązuje limit aktywnych ogłoszeń, czyli:

 

limity.PNG

 

Jak wykupić pakiet?

Gdy przekroczysz limit w jednej z tych kategorii, poinformujemy Cię w odpowiednim komunikacie, że możesz dodać więcej ogłoszeń - wystarczy tylko, że wykupisz odpowiedni pakiet. Jego cena zależna jest od kategorii i od liczby ogłoszeń w pakiecie.

pakiety_wszystkie.PNG

 

Jak długo będziesz mógł dodawać ogłoszenia?

Po wykupieniu pakietu nie musisz się spieszyć - pakiety są ważne aż przez 90 dni od momentu zaksięgowania płatności. Emisja jednego ogłoszenia trwa przez 30 dni.

 

Ale to jeszcze nie wszystkie zalety...

Skoro prowadzisz swoją firmę, na pewno wiesz jak ważne jest to, abyś miał możliwość na każdym kroku promować swoją markę. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom stworzyliśmy dodatkową funkcję w naszym Serwisie - posiadając pakiet możesz stworzyć swoją stronę na OLX.pl! Więcej informacji znajdziesz tutaj.

 

Co jeszcze warto wiedzieć?

Pakiety są dedykowane firmom, a wiec po wykupieniu jednego z nich wszystkie ogłoszenia jakie będą dodawane na koncie zostaną automatycznie oznaczone jako "Firmowe". Funkcjonalność ta nie zostanie wyłączona nawet po wykorzystaniu pakietu. Nie mamy również technicznej możliwości oznaczenia ogłoszeń jako "Prywatne" na prośbę Użytkownika, który posiada pakiet.