Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Zmiany w Regulaminie. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej.

O nas

OLX to wiodąca na świecie platforma ogłoszeniowa. Dzięki niej lokalne społeczności w dynamicznie rozwijających się krajach uzyskują dostęp do internetowego rynku wymiany towarów i usług. OLX łączy ludzi, by mogli kupować, sprzedawać i wymieniać używane towary oraz korzystać z usług.

Każdego miesiąca łączymy online setki milionów ludzi na lokalnych rynkach całego świata. Nasi użytkownicy kupują i sprzedają najróżniejsze towary, od komputerów i telefonów komórkowych, poprzez meble, sprzęt sportowy aż po samochody, nieruchomości i usługi.

Nasza misja

W OLX wierzymy, że możemy zmieniać świat na lepsze. Robimy to łącząc ludzi, by mogli wymieniać się, zarabiać pieniądze pozbywając się niepotrzebnych przedmiotów, które dla kogoś innego są świetną okazją za przystępną cenę.

Prezenta

Nasza historia

OLX w liczbach

45

krajów na świecie

25

biur

+1.9

miliarda wizyt miesięcznie

+37

miliardów odsłon

54

miliony ogłoszeń miesięcznie

22

krajów, w których jesteśmy aplikacją zakupową numer 1*

4.4

Ocena aplikacji w sklepie Google Play​

*Google Play, kategoria zakupy/lifestyle

Top Management
 

Martin Scheepbouwer

CEO Global

 

Robin Voogd

CEO Azja, Global Head of Strategy

 

Daan Sanders

CEO Bliski Wschód i Afryka

 

Leonardo Rubinstein

CEO Ameryka Południowa

 

Tim Hilpert

CEO Europa

 

Amarjit Singh Batra

CEO Indie

 

Lydia Paterson

CFO Global

 

Alec Oxenford

Co-Founder OLX

 

Olaf Zschiedrich

CTO Global

 

Martin Kroon

CPO Global

 

Ariel Lebowits

Global Head of M&A

 

Brad Porteus

Global Chief People Officer

 

Craig Allwright

Global General Counsel

 
 
OLX Polska
 
OLX to największa w Polsce platforma z ogłoszeniami lokalnymi – nie tylko stacjonarnie ale i mobilnie. Już ponad połowa naszego ruchu to odwiedziny użytkowników smartfonów i tabletów. Aplikacja OLX jest zainstalowana obecnie w ponad 3,5 miliona telefonów w Polsce (najczęściej na telefonach z systemem Android). Każdego dnia uruchamia ją średnio 800 000 osób by przeglądać oferty i dodawać nowe ogłoszenia - średnio 40 000.

Skąd nazwa OLX? To skrót od „online exchange”. W 2014 roku zmieniliśmy nazwę „Tablica.pl” właśnie na te trzy litery. A to wszystko dlatego, że należymy do wielkiej, globalnej rodziny serwisów ogłoszeniowych.
W Polsce, w biurze w Poznaniu 40-osobowy zespół czuwa nad pracą serwisu.OLX, podobnie jak OTOMOTO, Otodom należy do Naspers Classifieds. Wspólnie tworzymy najpopularniejsze w polskim internecie miejsce spotkań kupujących i sprzedających