Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Zmiany w Regulaminie. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej.

Spersonalizowana strona ogłoszenia i firmy w kat. Praca

Specjalnie z myślą o posiadaczach pakietu Premium w kategorii Praca przygotowaliśmy nową funkcjonalność - od teraz możesz dodatkowo spersonalizować swoją stronę firmową i stronę ogłoszenia!

 

Personalizacja strony firmowej

Posiadacze pakietów mają do dyspozycji możliwość korzystania ze strony firmowej. Dla Użytkowników pakietu Premium mamy dodatkową opcję - możliwość jej wzbogacenia o baner firmowy oraz logo!

Wiemy, jak ważne jest kreowanie wizerunku firmy i zwiększanie świadomości marki. Pomoże Ci w tym możliwość ustawienia specjalnego baneru na górze strony firmowej! Dodatkowo, na stronie firmowej możesz przygotować logo, które znajdzie się pod banerem z lewej strony. Możesz tam też podać dane teleadresowe firmy. Pod banerem i logo znajduje się lista Twoich ogłoszeń. Możesz wyróżnić wybrane przez siebie ogłoszenia, aby były dodatkowo lepiej widoczne na górze tej listy!

 

Personalizacja strony ogłoszenia

Chcesz, aby Twoje ogłoszenie wyróżniało się wśród innych? Aby wyglądało profesjonalnie? Nie ma problemu - możesz to sprawić, dodając baner! Podobnie jak w przypadku strony firmowej, baner będzie widoczny na górze strony ogłoszenia. Z prawej strony przy danych kontaktowych możesz również zaprezentować logo Twojej firmy, a pod opisem ogłoszenia pojawią się specjalne rekomendacje innych polecanych przez Ciebie ogłoszeń!

 

Z wszystkich powyższych opcji możesz skorzystać, zakupując pakiet Premium w kategorii Praca. Jeśli chcesz poznać inne jego korzyści (a jest ich wiele!), zajrzyj tutaj.