Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Zmiany w Regulaminie. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej.

Jak działa pakiet w kategorii Usługi i Firmy oraz Usługi ślubne

Jak długo ważny jest pakiet?

 

Pakiet ważny jest przez 90 dni. W ramach każdego z pakietu otrzymujesz pulę jednostek (pakiet 1 ogłoszenia - 1 jednostka, pakiet 5 ogłoszeń - 5 jednostek itd.) do wykorzystania na dodawanie, przedłużanie po 30 dniach oraz ponowne aktywowanie ogłoszeń.

 

Jak dodać ogłoszenie z pakietu?

 

Jeśli zechcesz dodać ogłoszenie w ramach pakietu i wykorzystałeś już limit bezpłatnych ogłoszeń, to po wypełnieniu formularza dodawania kolejnego ogłoszenia pojawi się możliwość wykonania płatności za ogłoszenie - zaznacz wtedy opcję dodania ogłoszenia w ramach pakietu.

 

Do kiedy ważny jest pakiet?

 

Pakiet jest ważny do czasu, kiedy nie zostanie całkowicie wykorzystany (czyli kiedy zużyjesz wszystkie jednostki) LUB przez 90 dni od dnia zakupu (po tym czasie niewykorzystane jednostki przepadają).

 

Ważne!

 

Pakiet zakupiony dla danej kategorii nie będzie działać dla innych kategorii. Jeśli zakupiłeś pakiet dla kategorii Usługi i Firmy / Wyposażenie firm / Akcesoria-sklepowe i chcesz dodać ogłoszenie z innej kategorii (np. Usługi i Firmy / Wyposażenie firm / Maszyny i urządzenia dla firm), opłać dodanie pojedynczego ogłoszenia lub zakup kolejny pakiet dla interesującej Cię kategorii. Możesz tego dokonać przy opłacaniu nowego ogłoszenia w danej kategorii.

 

Więcej informacji o tym, jak działają limity ogłoszeń znajdziesz tutaj.