Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Zmiany w Regulaminie. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej.

Dlaczego wprowadzamy limity w Noclegach?

Jeśli tu zajrzałeś, to znaczy, że zastanawiasz się, dlaczego wprowadzamy limity bezpłatnych ogłoszeń w kategorii Noclegi. Jesteśmy tu po to, żeby Ci wszystko wyjaśnić! :)

Zmiany wejdą w życie 8 lipca 2019 r. i od tego dnia każdy Użytkownik dodający ogłoszenia w kategorii Noclegi będzie mógł w każdym miesiącu bezpłatnie zamieścić do 5 ofert. Każde kolejne ogłoszenie będzie wiązało się z opłatą.

Jednocześnie jednak wprowadzamy pakiety, dzięki którym możesz zyskać nawet do 20% rabatu!

Ofertę, którą przygotowaliśmy dla kategorii Noclegi możesz sprawdzić tutaj.

                   

Dlaczego wprowadzamy zmiany?

Kategoria Noclegi cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dlatego też szybko przybywa w niej nowych ogłoszeń. 

Zależy nam, żeby każdy Ogłaszający miał równe szanse na trafienie do zainteresowanych, a limity nam w tym pomagają - pozwalają nam szybciej weryfikować ogłoszenia i sprawiają, że nie są one powielane. Przekłada się to tym samym na zwiększenie jakości ogłoszeń, przejrzystość list z ogłoszeniami oraz różnorodność widocznych ofert.                     

Wprowadzone zmiany ułatwią poszukiwanie noclegów i zwiększą skuteczność Twoich ofert.

Ponadto, będziemy nadal promować nasz Serwis, aby stale zwiększać zasięg i tym samym zachęcać nowych Użytkowników do korzystania z OLX. Dzięki rosnącej liczbie Korzystających będziesz mieć coraz większe szanse na szybszy wynajem lub na znalezienie właśnie takiego noclegu, jakiego szukasz! Sprawdź, jak udało nam się już wypromować nasz Serwis za pomocą kanału YouTube.