Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Zmiany w Regulaminie. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej.

Limity, ceny i pakiety w kategorii Noclegi

Od 8 lipca 2019 r. każdy Użytkownik dodający ogłoszenia w kategorii Noclegi będzie mógł w każdym miesiącu bezpłatnie zamieścić do 5 ofert. Chęć wystawienia większej ilości noclegów będzie wiązała się z koniecznością dokonania opłaty.

 

Pojedyncze ogłoszenie czy pakiet?

Jeśli będziesz chciał dodać ogłoszenie ponad limit, wyświetli się specjalny komunikat - będziesz mógł zadecydować, czy chcesz wykupić pakiet, czy też decydujesz się na dodanie pojedynczego ogłoszenia. 

Wystawiając ogłoszenia okazjonalnie i wiedząc, że wystarczy Ci jedno-dwa ogłoszenia ponad limit, warto skorzystać z opcji dodawania pojedynczych ogłoszeń ponad limit. Dodanie takiego ogłoszenia w kategorii Noclegi jest płatne każdorazowo 9,99 zł brutto (13,19 zł brutto przy płatności SMS).

Jeśli chcesz zaoszczędzić na opłacie za dodanie ogłoszenia ponad ustalony limit i wiesz, że dodasz w Noclegach więcej niż jedno ogłoszenie  – na pewno zainteresuje Cię opcja kupienia pakietu ogłoszeń, dzięki któremu możesz zyskać nawet do 20% rabatu!

Zapoznaj się z cennikiem pakietów, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

Liczba ogłoszeń w pakiecie Cena pakietu
5 44,99 zł
20 169,99 zł
100 799,99 zł

 

Pakiety ogłoszeń będą ważne przez maksymalnie 180 dni. Jeśli masz wykupiony pakiet, z kolejnych 5 bezpłatnych ogłoszeń będziesz mógł skorzystać w następnym trzydziestodniowym cyklu, po wykorzystaniu całego pakietu.