Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Jakie pakiety dla kategorii Praca są dostępne?

Dodajesz dużo ogłoszeń w kategorii Praca? Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę - Pakiety ogłoszeń. Dzięki niej nie musisz opłacać każdego ogłoszenia osobno, a koszt pojedynczej oferty jest niższy!
Poniżej propozycje, które przygotowaliśmy dla Ciebie:

pakiety_praca.PNG

W każdym z pakietów dla kategorii Praca jest dodatkowo dostępna możliwość dodawania linków do zewnętrznych formularzy aplikacyjnych. Po skorzystaniu z tej funkcjonalności na stronie ogłoszenia pojawi się przycisk "Aplikuj", przenoszący bezpośrednio na stronę z formularzem aplikacyjnym.

W wymienionych pakietach, w przypadku dodania ogłoszenia w kategorii "Praca za granicą" istnieje też opcja zamieszczenia ogłoszenia również na ukraińskim serwisie OLX.ua.

Posiadacze pakietów mogą również dodać logo, które będzie widoczne na stronie danego ogłoszenia i na stronie firmowej na OLX.

 

Pakiet jest ważny przez 90 dni lub do czasu jego całkowitego wykorzystania. Jeśli nie zdążysz wykorzystać jego puli w ciągu 90 dni, niewykorzystane jednostki przepadają.

Ogłoszenia będą emitowane przez 30 dni - aby były nadal widoczne po tym czasie, należy je przedłużyć. W tym celu należy dokonać nowej płatności - koszt to jedna jednostka z pakietu.

 

Kupując Pakiet Premium (200 ogłoszeń) uzyskasz dostęp do kilku dodatkowych funkcjonalności:

  • dodawanie ogłoszeń poprzez plik XML. Instrukcja jest dostępna- tutaj,
  • opcję zamieszczenia logo firmy, które będzie widoczne zarówno na stronie ogłoszenia jak i na liście wszystkich ogłoszeń w wyszukiwarce. Po wykupieniu pakietu Premium funkcja ta będzie dostępna w zakładce Pakiety ogłoszeń -> Ustawienia strony,
  • możliwość ustawienia trzech ogłoszeń na górze swojej strony firmowej - w ten sposób można je dodatkowo wypromować,
  • podgląd pozostałych aktywnych ogłoszeń na stronie danej oferty pracy (będą one wyświetlane rotacyjnie).