Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Cennik płatnych ogłoszeń

W zdecydowanej większości kategorii dodanie ogłoszenia jest całkowicie bezpłatne!

 

Płatności za dodanie dotyczą jedynie niektórych podkategorii, które znajdziesz poniżej (kliknij grafikę, by powiększyć obrazek):

 

cennik_nowy.JPG

 

Płatne jest również przekroczenie limitu dodawanych ogłoszeń w niektórych kategoriach w dziale "Motoryzacja" i "Nieruchomości". Warto dodać, że posiadamy jednocześnie atrakcyjne pakiety na zamieszczanie ofert w tych kategoriach. Więcej o pakietach dowiesz się TUTAJ.

 

 

 

* brak limitu dotyczy ogłoszeń płatnych.

 

Dlaczego niektóre ogłoszenia są płatne?

 

Możesz zauważyć, że coraz większa popularność naszego Serwisu wpływa korzystnie na powodzenie w sprzedaży i zakupie przedmiotów wśród wciąż rosnącej ilości naszych Użytkowników.

Poprzez opłaty w części kategorii chcielibyśmy skupić się na stałym podnoszeniu jakości Serwisu oraz na dostarczaniu odpowiednich rozwiązań technicznych, które sprawią, że korzystanie z OLX.pl będzie przyjemne i bez utrudnień. Wprowadzone opłaty pozwolą nam nie tylko na zapewnienie odpowiedniego zaplecza technicznego, ale również na skuteczniejsze promowanie Serwisu, co przełoży się na jego sukces. Nasze dotychczasowe spoty promocyjne możesz zobaczyć na naszym kanale w serwisie YouTube.

Tym samym my będziemy mogli zapewnić Tobie odpowiednie warunki do sprzedaży, a Ty zyskasz możliwość dotarcia do większej ilości odbiorców i odniesienia sukcesu!