Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Zmiany w Regulaminie. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej.

Twoja strona firmowa na OLX

Twoja strona na OLX.pl szansą na promowanie Twojej Firmy

Czy chciałbyś, aby po wpisaniu w przeglądarce adresu np. nazwaTwojejfirmy.olx.pl wyświetlała się strona z Twoimi ogłoszeniami oraz danymi kontaktowymi? Aby na samej górze tej strony wyświetlało się Twoje logo, a pod nim informacje o Twojej działalności? Czy chciałbyś w ten sposób budować świadomość swojej marki? Jeśli tak, to jest to propozycja właśnie dla Ciebie!

 

Jak łatwo, szybko i przyjemnie stworzyć stronę na OLX.pl

Po wykupieniu pakietów w jednej z kategorii, w zakładce "Mój OLX" pojawi się zakładka "Firma". Uzupełnij dane swojej Firmy, dołącz zdjęcie lub logo firmy (będzie widoczne na każdym Twoim ogłoszeniu!), podaj krótki opis działalności, możesz też podać dane kontaktowe: adres, telefon i stronę internetową Twojej firmy. Pamiętaj, stwórz koniecznie swój unikalny adres w serwisie, np. nazwaTwojejfirmy.olx.pl.

 

strona_firmowa.png

 

Gdy już uzupełnisz profil swojej Firmy, pod wybranym adresem www wyświetlać się będzie strona ze wszystkimi Twoimi ogłoszeniami. Na samej górze strony potencjalni Kupcy znajdą od razu wszystkie informacje o Twojej Firmie.

 

W przypadku pakietu Premium masz również możliwość ustawienia trzech ogłoszeń na górze swojej strony firmowej - w ten sposób można je dodatkowo wypromować na liście swoich ogłoszeń!

 

Twoja firmowa strona będzie aktywna i widoczna w naszym Serwisie tak długo, jak będziesz posiadać wykupiony pakiet ogłoszeń. Po wykorzystaniu ostatniego ogłoszenia z pakietu będziemy odliczać trzydzieści dni - kiedy czas ten upłynie, strona wygaśnie. Jeśli w ciągu 3 miesięcy nie kupisz nowego pakietu, domena zostanie zwolniona dla innych Użytkowników.