Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Pakiety w kategorii Praca

Dodajesz dużo ogłoszeń w kategorii Praca? Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę - Pakiety ogłoszeń. Dzięki niej nie musisz opłacać każdego ogłoszenia osobno, a koszt pojedynczej oferty jest niższy. Zerknij, jakie propozycje przygotowaliśmy:

 pakiety_praca.PNG

 

W najwyższym Pakiecie Premium (200 ogłoszeń) Ogłoszeniodawca posiada kilka ważnych funkcjonalności:

  • dodawanie ogłoszeń poprzez plik XML. Instrukcja jest dostępna tutaj,
  • opcję zamieszczenia logo firmy, które będzie widoczne zarówno na stronie ogłoszenia jak i na liście wszystkich ogłoszeń w wyszukiwarce. Po wykupieniu Pakietu Premium funkcja ta będzie dostępna w zakładce Pakiety ogłoszeń - Ustawienia strony,
  • możliwość ustawienia trzech ogłoszeń na górze swojej strony firmowej - w ten sposób można je dodatkowo wypromować na liście swoich ogłoszeń,
  • podgląd aktywnych ogłoszeń na stronie danej oferty, które będą wyświetlane rotacyjnie.

 

W każdym z pakietów dla kategorii Praca jest dodatkowo dostępna możliwość dodawania linków do zewnętrznych formularzy aplikacyjnych. Po skorzystaniu z tej funkcjonalności na stronie ogłoszenia pojawi się przycisk "Aplikuj", przenoszący bezpośrednio na stronę z formularzem aplikacyjnym. 

W wymienionych pakietach istnieje też opcja zamieszczenia ogłoszenia na ukraińskim serwisie OLX.ua.

Posiadacze pakietów mogą również dodać logo, które będzie widoczne na stronie danego ogłoszenia i na stronie firmowej na OLX.

 

Pakiet jest aktywowany na 90 dni. Po tym czasie niewykorzystane jednostki przepadają. Ogłoszenia będą emitowane przez 30 dni. Po tym czasie można je przedłużyć. W tym celu należy dokonać nowej płatności - koszt to jedna jednostka z pakietu.

 

Pakiet ważny jest przez 90 dni lub do czasu jego całkowitego wykorzystania - w zależności od tego, która z tych sytuacji wystąpi najpierw.

 

Możesz wnioskować o fakturę za wykupiony pakiet - dokonasz tego w zakładce Płatności.