Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Pakiety w kategorii Praca

 

Dodajesz dużo ogłoszeń w kategorii Praca? Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę - Pakiety ogłoszeń. Dzięki niej nie musisz opłacać każdego ogłoszenia osobno, a koszt pojedynczej oferty jest niższy. Zerknij jakie propozycje przygotowaliśmy:

 

 

W najwyższym Pakiecie Premium (200 ogłoszeń) Ogłoszeniodawca posiada kilka ważnych funkcjonalności:

  • dodawanie ogłoszeń poprzez plik XML. Instrukcja jest dostępna tutaj,
  • opcję zamieszczenia loga firmy, które będzie widoczne zarówno na stronie ogłoszenia jak i na liście wszystkich ogłoszeń w wyszukiwarce. Po wykupieniu pakietu premium funkcja ta będzie dostępna w zakładce Pakiety ogłoszeń - Ustawienia strony,
  • możliwość ustawienia trzech ogłoszeń na górze swojej strony firmowej - w ten sposób można je dodatkowo wypromować na liście swoich ogłoszeń,
  • podgląd aktywnych ogłoszeń na stronie danej oferty, które będą wyświetlane rotacyjnie.

 

W każdym z pakietów dla kategorii Praca jest dodatkowo dostępna możliwość dodawania linków do zewnętrznych formularzy aplikacyjnych. Po skorzystaniu z tej funkcjonalności na stronie ogłoszenia pojawi się przycisk "Aplikuj", przenoszący bezpośrednio na stronę z formularzem aplikacyjnym.

 

W wymienionych pakietach, w przypadku dodania ogłoszenia w kategoriach: Hostessa, Magazynier, Obsługa/call center, Zdrowie i opieka, Budowa/remonty, Hotelarstwo, Fryzjer/kosmetyczka, Kasjer/ekspedient, Produkcja, Ochrona, Sprzątanie, Gastronomia, Kierowca, Mechanik/blacharz, Wykładanie towaru istnieje też opcja zamieszczenia ogłoszenia również na ukraińskim serwisie OLX.ua (będą one tam widoczne w kategorii Praca za granicą).

 

Każdy pakiet jest aktywowany na 90 dni. Po tym czasie niewykorzystane jednostki przepadają. Ogłoszenia będą emitowane przez 30 dni. Po tym czasie można je przedłużyć. W tym celu należy dokonać nowej płatności - koszt to jedna jednostka z pakietu. 

 

Za wykupiony pakiet można wnioskować o wystawienie faktury. Więcej informacji wraz z instrukcją krok po kroku można znaleźć tutaj.