Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Pakiety w kategorii Praca

 

Dodajesz dużo ogłoszeń w kategorii Praca? Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę - Pakiety ogłoszeń. Dzięki niej nie musisz opłacać każdego ogłoszenia osobno, a koszt pojedynczej oferty jest niższy. Zerknij jakie propozycje przygotowaliśmy:

 pakiety_praca.PNG

 

W najwyższym Pakiecie Premium (200 ogłoszeń) Ogłoszeniodawca posiada kilka ważnych funkcjonalności:

  • dodawanie ogłoszeń poprzez plik XML. Instrukcja jest dostępna tutaj,
  • opcję zamieszczenia loga firmy, które będzie widoczne zarówno na stronie ogłoszenia jak i na liście wszystkich ogłoszeń w wyszukiwarce. Po wykupieniu pakietu premium funkcja ta będzie dostępna w zakładce Pakiety ogłoszeń - Ustawienia strony,
  • możliwość ustawienia trzech ogłoszeń na górze swojej strony firmowej - w ten sposób można je dodatkowo wypromować na liście swoich ogłoszeń,
  • podgląd aktywnych ogłoszeń na stronie danej oferty, które będą wyświetlane rotacyjnie.

 

W każdym z pakietów dla kategorii Praca jest dodatkowo dostępna możliwość dodawania linków do zewnętrznych formularzy aplikacyjnych. Po skorzystaniu z tej funkcjonalności na stronie ogłoszenia pojawi się przycisk "Aplikuj", przenoszący bezpośrednio na stronę z formularzem aplikacyjnym.

 

W wymienionych pakietach istnieje też opcja zamieszczenia ogłoszenia na ukraińskim serwisie OLX.ua.

 

Każdy pakiet jest aktywowany na 90 dni. Po tym czasie niewykorzystane jednostki przepadają. Ogłoszenia będą emitowane przez 30 dni. Po tym czasie można je przedłużyć. W tym celu należy dokonać nowej płatności - koszt to jedna jednostka z pakietu. 

 

Za wykupiony pakiet można wnioskować o wystawienie faktury. Więcej informacji wraz z instrukcją krok po kroku można znaleźć tutaj.