Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Zmiany w Regulaminie. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej.

Zmiany w kategorii Usługi i Firmy i Usługi ślubne

Zmiany w kategorii Usługi i Firmy oraz Ślub i Wesele / Usługi Ślubne weszły w życie 24 kwietnia 2018 r.

 

Usługodawco!

Wiemy, jak ważne jest to, żeby szybko dotrzeć do klienta, być z nim w stałym kontakcie i budować w profesjonalny sposób świadomość swojej marki.

Usługobiorco!

Rozumiemy, że oczekujesz szybkiego i łatwego kontaktu z usługodawcą oraz rzetelnego wykonania zamówionej usługi.

 

Znajdziesz to wszystko na OLX!

 

Co zyskasz jako Usługodawca?

W profesjonalny sposób zaprezentujesz swoje usługi, pokazując, że to właśnie z Twoich usług warto skorzystać! Damy Tobie narzędzia, które pomogą Ci to osiągnąć – m.in. możliwość podbicia ogłoszeń na początek listy, możliwość personalizowania strony ogłoszenia Twoimi grafikami i logo, prezentowanie pozostałych rekomendowanych ogłoszeń na temat Twoich usług, możliwość przekierowania do Twojej zewnętrznej strony www.

 

Co zyskasz jako Usługobiorca?

Mnóstwo profesjonalnych ofert od fachowców, którzy z myślą o Tobie oferują usługi zgodnie z Twoimi wymaganiami! Przejrzyste przedstawienie ofert i rekomendacje na stronie ogłoszeń ułatwią Tobie znalezienie usługi, którą poszukujesz!

 

Zarządzaj swoją pracą efektywnie poprzez aplikację mobilną

Wiesz, z której aplikacji mobilnej Polacy najczęściej korzystali w 2017 roku? Tak, z OLX! :) Skorzystaj z zalet, które Ci daje – możesz szybko odpowiadać na pytania klientów w każdej chwili. Aplikacja mobilna to nie tylko szybkość, ale i wygoda – masz ją zawsze pod ręka w telefonie, możesz szybko i łatwo znaleźć klientów dokładnie tam, gdzie zechcesz!

 

Przekonaj się, że to z OLX warto rozwijać swój biznes oraz szukać fachowców! Spójrz, ilu Użytkowników czeka już na Twoje ogłoszenia!

uslugi_i_firmy.png