Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Zmiany w Regulaminie. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej.

Dlaczego są limity w kategorii Elektronika

W dniu 10 lipca 2018 w kategorii Elektronika pojawiły się nowe limity ogłoszeń. Dodając ogłoszenia jako osoba prywatna będziesz mieć do dyspozycji darmowe ogłoszenia w określonych ilościach - dowiesz się o nich tutaj. Limit bezpłatnych ogłoszeń nie dotyczy użytkowników firmowych - więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

 

Skąd takie zmiany?

 

Jak pewnie wiesz, kategoria Elektronika cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem! Zależy nam, żeby OLX był bezpiecznym miejscem, w którym transakcje są udane i kończą się wygraną każdej ze stron - Sprzedającego i Kupującego :) Poprzez limity każdy Ogłoszeniodawca będzie mieć równe szanse na trafienie do zainteresowanych, a jakość list z ogłoszeniami oraz samych ogłoszeń polepszy się. Wierzymy, że przełoży się to też na różnorodność ofert i pozwoli wyeliminować nieprawdziwe ogłoszenia.

 

Nadal nie rezygnujemy z aktywnego promowania naszego serwisu - dzięki temu jeszcze więcej osób będzie mogło zobaczyć Twoje ogłoszenia i kupić Twoje produkty! Nie wierzysz? ;) Sprawdź, jak udało nam się już wypromować nasz serwis za pomocą kanału YouTube.