Jak możemy pomóc?

Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Zmiany w Regulaminie. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej.

Zmiany w Regulaminie od 8.07.2019 r.

W dniu 8.07.2019 r. wprowadzamy limity ogłoszeń w kategorii Nieruchomości/Noclegi. W związku z tym zmianie ulegnie treść Załącznika nr 4 do Regulaminu - Pakiety Ogłoszeń w Serwisie OLX.pl.

Limit bezpłatnych ogłoszeń wyniesie 5, udostępnione zostaną 3 pakiety (5, 10 i 100) ogłoszeń, które będą ważne przez 180 dni. Cena za dodanie jednego ogłoszenia ponad limit wyniesie 9,99 zł. 

 

Punkt 2 nabierze nowe brzmienie:

“Wartość Limitu aktywnych ogłoszeń dla każdej kategorii opisana jest poniżej w formie tabeli. Za wyjątkiem kategorii Nieruchomości / Noclegi, nie dotyczy to Użytkowników, którzy choć raz wystawili Ogłoszenia jako firma lub nabyli Pakiet Ogłoszeń, dla których wartość limitu wynosi 0.”

 

W tabeli dotyczącej limitów ogłoszeń dodany zostanie dodatkowy wiersz:

Kategoria Limit
Nieruchomości / Noclegi 5

 

 

W punkcie 4 zostanie dodana nowa tabela zawierająca ceny dostępnych pakietów w kategorii Nieruchomości / Noclegi:

Kategoria Pakiet ogłoszeń
Pakiet 5 Pakiet 20 Pakiet 100
Nieruchomości / Noclegi 44,99 zł 169,99 zł 799,99 zł

 

 

W tabeli "Cena za jedno ogłoszenie ponad limit" zostanie dodany wiersz: 

Kategoria Cena za 1 ogłoszenie ponad Limit
Płatność online SMS
Nieruchomości / Noclegi 9,99 zł 13,19 zł

 

 Podane ceny są cenami brutto.

 

Ponadto zmianie ulegnie punkt 10 załącznika 4 do Regulaminu. Nowe brzmienie punktu:

„Każda aktywacja albo przedłużenie Ogłoszenia powoduje zmniejszenie Pakietu Ogłoszeń o 1 jednostkę. W przypadku zakupu Pakietu Ogłoszeń przed wykorzystaniem Limitu aktywnych Ogłoszeń, w pierwszej kolejności wykorzystywany jest Pakiet Ogłoszeń.”

 

Punkt 11 nabierze nowe brzmienie:

„Pakiet Ogłoszeń jest ważny przez 90 dni od chwili jego aktywacji, z wyłączeniem kategorii Dom i Ogród, Rolnictwo / Części do maszyn rolniczych, Rolnictwo / Opony rolnicze, Motoryzacja / Samochody na części, Motoryzacja / Pozostała motoryzacja, Motoryzacja / Części samochodowe, Części motocyklowe, Opony i Felgi, Sprzęt car audio oraz Elektronika, w których Pakiet Ogłoszeń jest ważny 30 dni oraz z wyłączeniem kategorii Nieruchomości / Noclegi, w której Pakiet Ogłoszeń jest ważny 180 dni. Po tym okresie wykupiony przez Użytkownika Pakiet Ogłoszeń ulega dezaktywacji.”